Airsoftový klub Skalica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Web AK-SIDomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Foto z OSB akcie V-OSB-01

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Admin




Male
Počet príspevkov : 568
Age : 44
Popis : Admin webu AK-SI
Squad : none
Registration date : 30.05.2007

Foto z OSB akcie V-OSB-01 Empty
OdoslaťPredmet: Foto z OSB akcie V-OSB-01   Foto z OSB akcie V-OSB-01 EmptyNe 12 august - 16:26

Mam tady pro vas fotky z našej Open Space Battle premiery.
Snake nam doporučil Vintoperk u lomu tak sme v nedelu o 1000 vyrazili na aute preskumat kde že sa to miesto nachadza (snake bol mimo).
Nakoniec po drsnej jazde terénom sme to objavily a začali sa vybalovat než Hipi zajel pro zbytek ludi...
Pro tentokrat sme mali so sebou novú strelkynu cheers (Tomašova segra).
Foto z OSB akcie V-OSB-01 Dsc00057og1.th Foto z OSB akcie V-OSB-01 Dsc00067wv7.th
V hre nesklamala, uvidime nabuduce Smile


Takže. Terén pro hru bol celkom slušný...velmi členitý. Sice sme došli na to že 0,20CYMA guličky lietaju jak sa im zachce ale dalo sa trefit.
Uvodne zahrievacie kolo SCAR uplne pokazil (mne osobne začal zvonit telefon ked som bol ukrytý Sad -dead)
Dalej to šlo dobre...skusily sme VIP a Last Man Standing, a nakoniec najlepšie...Fortess.
Najzaujimavejšie bolo krytie sa v trnových kričkoch...Nejeden sme sa do krvi doškrabali.

Unavený a spokojný sme to ukončili o 1330 dali spoločné foto a šli domov. Dufam že sa všetciu tešite nabuduce.
king

Foto z OSB akcie V-OSB-01 Dsc00056iu1.th Foto z OSB akcie V-OSB-01 Dsc00059fl4.th Foto z OSB akcie V-OSB-01 Dsc00058jy9.th Foto z OSB akcie V-OSB-01 Dsc00062lw1.th Foto z OSB akcie V-OSB-01 Dsc00060xk6.th Foto z OSB akcie V-OSB-01 Dsc00063xb3.th Foto z OSB akcie V-OSB-01 Dsc00064qo5.th Foto z OSB akcie V-OSB-01 Dsc00066wg4.th
Návrat hore Goto down
Hipi
Člen ÚPO
Hipi


Male
Počet príspevkov : 189
Age : 35
Popis : M16A4 + M203 ("Mazliček")
Squad : Skalica Rangers
Registration date : 25.06.2007

Foto z OSB akcie V-OSB-01 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Foto z OSB akcie V-OSB-01   Foto z OSB akcie V-OSB-01 EmptyPo 13 august - 10:56

no mňe osobne sa to velmi páčilo, ale malo to i svoje chybi (kua kdo mi bude stále umývat auto!!!)ale stálo to zato už nech je další akce afro
Návrat hore Goto down
Hipi
Člen ÚPO
Hipi


Male
Počet príspevkov : 189
Age : 35
Popis : M16A4 + M203 ("Mazliček")
Squad : Skalica Rangers
Registration date : 25.06.2007

Foto z OSB akcie V-OSB-01 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Foto z OSB akcie V-OSB-01   Foto z OSB akcie V-OSB-01 EmptyPo 13 august - 10:57

ešte neco, proč sem skoro na každej fotke? Very Happy
Návrat hore Goto down
bille

bille


Male
Počet príspevkov : 42
Age : 34
Popis : Medic
Squad : free-mans
Registration date : 23.06.2007

Foto z OSB akcie V-OSB-01 Empty
OdoslaťPredmet: uvaha a navrh   Foto z OSB akcie V-OSB-01 EmptyPo 13 august - 12:40

Hipi zeby si sa Darius nasiel nikoho kdo sa mu paci Laughing ale ne sak poho.

*Edit by Darius
Hovado Smile Je tam lebo byl v mojem týme, fotil sem ked RoR šel na start a ja mel čas. keby sem byl v druhej skupine tak tam je všade len tomaš ze segru Wink

Inac dalsiu akciu by som cel vyskusat Valsu v Holici... viem ze niektorym sa tam nechce ale ani mne sa necelo na vintoperk a siel som to tam skusit... Podla mna treba vyskusat ruzne miesta.

PS do dalsej akcie kupit aspon 2000 guliciek-kazdy (ja osobne ich kupujem 6000 bo este treba hafu povracat)
A kebyze deme na Valsu tak by sa chceli ist pozriet aj nejaky novacke ktere sem zatim na pokeci zohnal afro
Návrat hore Goto down
Grn@

Grn@


Počet príspevkov : 6
Registration date : 17.08.2007

Foto z OSB akcie V-OSB-01 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Foto z OSB akcie V-OSB-01   Foto z OSB akcie V-OSB-01 EmptyPi 31 august - 12:37

nic proti ale inac vintoperk je s i ne s y.ale inac v pohode rabbit rabbit rabbit rabbit
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Foto z OSB akcie V-OSB-01 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Foto z OSB akcie V-OSB-01   Foto z OSB akcie V-OSB-01 Empty

Návrat hore Goto down
 
Foto z OSB akcie V-OSB-01
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Fotky a video z akcie K130707
» Rutovia - fotky z akcie
» Fotky z akcie K0906
» Fotky a akcie K0806
» Fotky a video z akcie K080707

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Airsoftový klub Skalica :: AK-SI :: Fotogaléria :: Fotky z akcií-
Prejdi na: